Poziv studentima i studenticama: Pružite podršku kolegama i kolegicama kroz UNIRI brine

12.10.2024.

Drage studentice, dragi studenti,

I u novoj akademskoj godini u sklopu projekta UNIRI brine nastavljamo razvijati sustav vršnjačke podrške na Sveučilištu u Rijeci!

Vašim angažmanom u projektu imat ćete iznimnu priliku:

·         pružati pomoć i podršku kolegama i kolegicama

·         steći praktično iskustvo organizacije radionica i/ili tribina

·         razviti vještine poučavanja i komunikacijske vještine

·         umrežiti se s kolegama i kolegicama sa svog i/ili drugih fakulteta

·         stečenim iskustvom obogatiti svoj životopis

·         ostvariti mogućnost dodatne zarade (angažman je honoriran putem studentskog ugovora).

Iskaz interesa te pronalazak detaljnijih informacija o aktivnostima i terminima održavanja moguć je ispunjavanjem obrasca na poveznici.

Kako je prošao prvi ciklus provedbe projekta te kakvo je to iskustvo biti vršnjak_inja pomagač_ica, možete provjeriti ovdje.

Veselimo se prijavama kako novih tako i već iskusnih pomagača_ica – edukatora_ica!

Prijava za edukatore i edukatorice namijenjena je za studente i studentice viših godina studija.

Za sva pitanja slobodno nas kontaktirajte putem maila na daniel.sanko@math.uniri.hr.