Zatvaraju se prijave za YUFE Student Journey program

24.05.2023.

petak, 26. svibnja zatvaraju se prijave za YUFE Student Journey program te vas podsjećamo na priliku da se prijavite na ovaj program i time steknete mogućnost da kroz YUFE pohađate online kolegije, koristite Erasmus+ mobilnost za razmjenu, učite nove jezike, stručno se usavršavate ili volontirate u zajednici diljem Europe, a sve to u skladu s vlastitim interesom, tempom i rasporedom.

Postupak prijave je vrlo jednostavan (jedini uvjet za prijavu jest da se uspješno koristite engleskim jezikom), a dostupan je putem YUFE virtualnog kampusa. U slučaju da vam je potrebna bilo kakva pomoć pri prijavi ili više informacija, slobodno nam se obratite na admission.yufe@uniri.hr

Više informacija o samom YUFE Student Journey programu možete također pronaći na stranicama YUFE mreže, gdje se nalazi i popis najčešće postavljenih pitanja (FAQ).

Lijep pozdrav,

Vaš YUFE tim