Chat GPT & AI2.0 – The Future is Coming

24.05.2023.

_Predavanje

• Fakultet za matematiku

Predavanje na temu Chat GPT & AI2.0 – The Future is Coming održat će g. Jun Tang, počasni predsjednik Microsofta te predsjednik grupacije Wicrecend, Microsoftove podružnice. G. Tang često gostuje u poznatim svjetskim medijima poput BBC-ja i CNN-a te također drži predavanja na sveučilištima diljem svijeta, primjerice na Harvardu, Yaleu, Columbiji i drugima. Ovom prilikom Wicrecend će studentice i studente upoznati i s mogućnostima stažiranja, ali i zapošljavanja u njihovu uredu u Zagrebu. Predviđeno trajanje predavanja je 45 minuta. Pozivnicu možete pronaći u privitku.

Srijeda 24. svibnja 2023. u 10:30 sati u prostoriji F – 006 (prizemlje zgrade)

Ljubazno molimo sve zainteresirane za ovo događanje da svoj dolazak obvezno najave na mail karijere@ffri.uniri.hr, navodeći sljedeće podatke:

Tema: Chat GPT & AI2.0 – The Future is Coming

Ime i prezime: