25.05.2023.

_Predavanje

• Fakultet za matematiku

Predavanje na temu Tržište rada u eri promjena: Analiza suvremenih trendova i važnost jezičnih vještina za zaposlenje održat će Marta Radan, voditeljica Ljudskih resursa u hrvatskoj podružnici tvrtke Assist Digital. Osim sa suvremenim trendovima na tržištu rada te važnošću poznavanja stranih jezika i posjedovanja digitalnih vještina za uspjeh u karijeri, gđa Radan će prisutne također upoznati i s konkretnim mogućnostima za zapošljavanje u riječkom uredu tvrtke Assist Digital. Predavanje je namijenjeno svima koje interesira rad u međunarodnoj IT tvrtki, bez obzira na studijski program, te koji su otvoreni za stjecanje novih znanja i vještina, s obzirom na to da tvrtka budućim zaposlenicima osigurava cjelokupnu edukaciju. Predviđeno trajanje predavanja je 45 minuta. Pozivnica za događanje se nalazi u privitku.

Četvrtak 25. svibnja 2023. u 13:15 sati u prostoriji F – 230 (2. kat)

Ljubazno molimo sve zainteresirane za ovo događanje da svoj dolazak obvezno prijave na mail karijere@ffri.uniri.hr, navodeći sljedeće podatke:

Tema: Tržište rada u eri promjena: Analiza suvremenih trendova i važnost jezičnih vještina za zaposlenje

Ime i prezime:

Fakultet: