Obavijest o obranjenom doktoratu dr. sc. Matee Zubović

25.09.2023.

Obranom doktorske disertacije “Konstrukcije usmjerenih regularnih grafova iz grupa” na Zajedničkom sveučilišnom poslijediplomskom doktorskom studiju matematike Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Sveučilišta u Rijeci, Sveučilišta u Splitu i Sveučilišta u Zagrebu, Mattea Zubović, asistent Fakulteta za matematiku Sveučilišta u Rijeci stekla je znanstveni stupanj doktora znanosti iz područja prirodnih znanosti, polja matematika.

Disertacija je obranjena pred povjerenstvom kojeg su činili: predsjednik povjerenstva, izv. prof. dr. sc. Andrea Švob, Fakultet za matematiku Sveučilišta u Rijeci, mentor, prof. dr. sc. Vedran Krčadinac, Prirodoslovno matematički fakultet – Matematički odsjek Sveučilišta u Zagrebu, i član, izv. prof. dr. sc. Vedrana Mikulić Crnković, Fakultet za matematiku Sveučilišta u Rijeci.