Poziv na sudjelovanje u radionici NAUČI KAKO UČITI

03.05.2024.

Dragi studenti, drage studentice,

Pozivamo vas na radionicu o učenju koju će za vas održati studentice i studenti psihologije i vaše kolegice s viših godina!

Radionica traje 90 minuta, a na njoj ćete naučiti strategije učenja, kako poboljšati koncentraciju, povećati motivaciju i kako smanjiti odgađanje u izvršavanju obaveza.

Radionica će se održati 6. svibnja u prostoriji O-S31 s početkom u 16:15 sati. Za sudjelovanje na radionici potrebno je ispuniti obrazac za prijavu koji se nalazi na sljedećem linku: https://forms.office.com/e/L0Rtx8Hf32

Broj studenata/studentica po radionici ograničen je na 20 pa će se, u slučaju prijave velikog broja studenata/studentica, održati više radionica na istu temu. Nakon prijave putem obrasca, dobit ćete potvrdan mail za sudjelovanje na radionici.

Za sva pitanja slobodno nas kontaktirajte na matea.zubovic@math.uniri.hr.

Dođite i upoznajte starije kolege i kolegice, razmijenite svoja iskustva učenja te se nastavite susretati kao jedna poticajna grupa za učenje!